Czy to Twoja firma?

Metro Przewozy Pasażerskie Katarzyna Karchut praca

Zamość
Metro Przewozy Pasażerskie Katarzyna Karchut najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Zamość
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Metro Przewozy Pasażerskie Katarzyna Karchut

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Metro Przewozy Pasażerskie Katarzyna Karchut

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E - Obsada Podwójna

    Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Lublin
    Dodana
  • Kierowca dużego sprzętu

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Dodana

Praca Metro Przewozy Pasażerskie Katarzyna Karchut - oferty archiwalne

  • Kierowca autobusu

    Metro Przewozy Pasażerskie Katarzyna Karchut
    • Zamość
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przewóz osób pojazdem typu bus/autobus na terenie kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D, prawo jazdy kat. D, dobra orientacja w terenie, osoba sumienna
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zamościu