Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 praca

Toruń
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 - oferty archiwalne

  • Kucharz

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16
    • Toruń
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie potraw zgodnie z zasadami żywienia, racjonalne gospodarowanie towarami

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia +wysługa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka biurowa

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.

      Prace porządkowe wewnątrz budynku, sprzątanie przydzielonego rejonu szkoły

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Punktualność, samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 14-22, Wynagrodzenie 2800 brutto+premia+wysługa

Pracodawcy w Toruniu