Czy to Twoja firma?

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni praca

Bochnia
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni

Praca alert - powiadomienia

Praca I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni

  • Pedagog specjalny

    I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni
    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka francuskiego

    • Bochnia
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie języka francuskiego, działania dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Filologia francuska
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku filologia francuska, mile widziane doświadczenie w zawodzie nauczyciela języka francuskiego, wymagane umiejętności interpersonalne i psychologiczne. Praca wg harmonogramu w godzinach 8-16 (18 godzin tygodniowo).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 do 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bochni