Czy to Twoja firma?

Atest Błasiak, Oskędra, Skulski Spółka Jawna praca

Jaworzno
Atest Błasiak, Oskędra, Skulski Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Jaworzno
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Atest Błasiak, Oskędra, Skulski Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Atest Błasiak, Oskędra, Skulski Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Atest Błasiak, Oskędra, Skulski Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Atest Błasiak, Oskędra, Skulski Spółka Jawna
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace ogólnobudowlane na obiektach mostowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Dyspozycyjność prac w delegacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Jaworzno

      Pomocnicze prace ogólnobudowlane, prace budowlano-mostowe

      Miejsce pracy: Jaworzno oraz teren całej Polski

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Pracodawcy w Jaworznie