Czy to Twoja firma?

Beta Polska Sp.z o.o. praca

Dołuje

Jesteśmy Beta Polska, zlokalizowani w malowniczych Skarbimierzycach, gdzie nasze korzenie sięgają ziemi i zboża. Nasza działalność rozpoczęła się od uprawy zboża, ale z czasem rozwinęliśmy się, aby zaoferować znacznie więcej. Dziś dumnie prezentujemy bogaty asortyment produktów, które służą nie tylko rolnictwu, ale również wielu innym sektorom przemysłu.

Nasza oferta to nie tylko ziarno z polskiej ziemi, ale również wysokiej jakości narzędzia i wyposażenie. W naszym portfolio znajdziesz wszystko, co niezbędne do wyposażenia warsztatu: od chemii warsztatowej, przez odzież i obuwie ochronne, aż po meble warsztatowe i zestawy narzędzi. Dostarczamy klucze, nasadki, szczypce, wkrętaki, a także specjalistyczne narzędzia dla elektryków i hydraulików. Wierzymy, że każdy profesjonalista zasługuje na narzędzia, które nie tylko ułatwią pracę, ale również zapewnią bezpieczeństwo i trwałość.

Nasza siła tkwi w solidnym fundamencie finansowym, co potwierdza nasz kapitał zakładowy wynoszący 4 002 000 zł. To pozwala nam na ciągłe inwestowanie w rozwój naszych produktów i usług, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą pełną historią naszej firmy, misją, którą kierujemy się w działaniu, czy szczegółowymi certyfikatami jakości, które posiadamy, to możemy zapewnić, że każdy produkt opuszczający nasze magazyny jest synonimem niezawodności i innowacyjności.

Zapraszamy do współpracy i poznania pełnej oferty Beta Polska. Razem możemy budować lepszą przyszłość, opartą na solidnych narzędziach i niezachwianej jakości.

Beta Polska Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Dołuje
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Beta Polska Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Beta Polska Sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Beta Polska Sp.z o.o.

Siedziba główna

Praca Beta Polska Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Beta Polska Sp.z o.o.
    • Dołuje
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma o stabilnej pozycji na rynku poszukuje do pracy na stanowisko magazyniera

      Zakres obowiązków

      • kompletowanie, pakowanie i wysyłanie zamówień,
      • przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie,
      • obsługę narzędzi elektronicznych (skaner i komputer),

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanoiwsku
      • uprawnienia UDT na wózki widłowe
      • umiejetność pracy w zespole
      • podstawowa obsługa komputera

      Oferujemy

      • miła atmosfera w pracy
      • pracę od poniedziłku do piatku od 08:00 - 16:00
      • 3600 brutto + premia
      • zwrot kosztów za bilety komunikacją miejską

Pracodawcy w Dołujach