Czy to Twoja firma?

LimnusWork sp. z o.o. Sp. k. opinie i informacje

Kraków
LimnusWork to dynamicznie rozwijająca się agencja pośrednictwa pracy, która znajduje się w sercu Krakowa. Naszą specjalizacją jest wyszukiwanie i rekrutowanie kandydatów do pracy za granicą, obejmując krajach takich jak Niemcy, Austria, Holandia, Norwegia, Szwajcaria, Dania, Szwecja oraz Polska. Kładziemy duży nacisk na profesjonalną pomoc, oferując wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy z naszymi klientami.

Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy, co świadczy o legalności i wysokim standardzie naszych usług. Nasze działania są ukierunkowane na skuteczne pośrednictwo pracy, pomagając w znalezieniu odpowiednich stanowisk zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami kandydatów. Jako firma z siedzibą w Krakowie, jesteśmy aktywnym uczestnikiem rynku międzynarodowego, zdobywając zaufanie zarówno kandydatów, jak i pracodawców poszukujących wykwalifikowanego personelu.

W LimnusWork rozumiemy wyzwania związane z poszukiwaniem pracy za granicą i staramy się ułatwić ten proces, zapewniając kompleksową obsługę i osobiste podejście do każdego z naszych klientów. Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb, co pozwala na budowanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (0)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

1.2

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Opinie pracowników o firmie LimnusWork sp. z o.o. Sp. k. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem LimnusWork sp. z o.o. Sp. k.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie LimnusWork sp. z o.o. Sp. k. (5)

4.8

Na podstawie 114 ocen z Google.

Przemek Ciesielski

Przemek Ciesielski

Pełen profesjonalizm, od samego początku zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Agencja w 100% godna polecenia.

Dodano: 10 miesięcy temu

Małpa 12

Małpa 12

Polecam tę agencję! Po prostu nasza współpraca się układa, mogę liczyć na pomoc i zrozumienie. Umowa jest przejrzysta i dobra stawka. Pełen profesjonalizm

Dodano: rok temu

Anita Piszczek

Anita Piszczek

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do kandydatów. Bardzo dobry kontakt i dbanie o dobro klientów. Gorąco polecam, a zwłaszcza Panią Izabelę za jej zaangażowanie i pomoc w znalezieniu pracy i dobrych warunków mieszkaniowych.

Dodano: 2 lata temu

Paulina Burzyńska

Paulina Burzyńska

Polecam serdecznie. Współpraca z nimi to czysta przyjemność :) Super kontakt, super podejście do ludzi, wszystko na najwyższym poziomie

Dodano: 11 miesięcy temu

Jakub Florczak

Jakub Florczak

Spoko agencja która stawia na dobro pracowników. Fajne oferty bo mają tego dużo. Da się ogarnąć pracę i ze znajomością języka i bez. Jak ktoś chce porządnej roboty to na pewno nie będzie żałował.

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k. cenią sobie pełen profesjonalizm oraz podejście do klientów, które sprawia, że współpraca z tą agencją uznawana jest za czystą przyjemność. Wypowiadają się o niej wyłącznie w pozytywnym tonie, zwracając uwagę na wysoką jakość kontaktu oraz indywidualne podejście do każdej osoby współpracującej z agencją. Wyróżniono także przejrzystość umów i konkurencyjne stawki. Osobom zainteresowanym pracą warto podkreślić, że firma zdobywa uznanie zarówno wśród osób posługujących się językiem obcym, jak i tych bez takiej umiejętności, oferując szeroki wachlarz ofert pracy. Serdeczne rekomendacje, jakie firma otrzymuje, mogą być sygnałem dla potencjalnych kandydatów o dobrych perspektywach zatrudnienia i warunkach mieszkaniowych. Pozytywne opinie, zwłaszcza o zaangażowaniu pracowników agencji, sugerują, że jest to miejsce, gdzie warto zawalczyć o posadę, a szczególna wzmianka o pani Izabeli wskazuje na to, że w firmie pracują osoby, które są w stanie świadczyć pomoc na najwyższym poziomie.

Opinie LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w sieci, LimnusWork jest postrzegany jako firma, która oferuje atrakcyjne warunki pracy oraz wspiera swoich pracowników. Istnieje szereg pozytywnych cech, które często są podkreślane przez osoby związane z firmą.

Pozytywne aspekty
  • Pracownicy chwalą LimnusWork za bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie, szczególnie za granicą, co jest czynnikiem motywującym.
  • Dzięki wsparciu agencji, wiele osób miało możliwość znalezienia stabilnej i satysfakcjonującej pracy, co przekłada się na zadowolenie z usług firmy.
  • Komunikacja z zespołem LimnusWork oceniana jest jako wysoce profesjonalna i efektywna, co świadczy o solidności firmy.
  • Istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia bazując na doświadczeniu oraz umiejętnościach, co jest dodatkowym atutem.
  • Firma oferuje pracę na umowę o pracę na czas nieokreślony, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo zatrudnienia.
LimnusWork - podsumowanie opinii

Podsumowując, LimnusWork zdobywa pozytywne opinie wśród pracowników, szczególnie za sprawą dobrych warunków pracy, profesjonalnej komunikacji oraz możliwości negocjacji wynagrodzenia. Jednocześnie istnieje kilka obszarów wymagających uwagi, takich jak poprawa dostępności informacji oraz komunikacji. Ogólnie rzecz biorąc, firma jest rekomendowana przez swoich pracowników, co sugeruje, że jest solidnym i godnym zaufania pracodawcą.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: LimnusWork sp. z o.o. Sp. k.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 04.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k.

Pełna nazwa
LIMNUSWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
Aleja 29 Listopada 153/1-4 31-406 Kraków
NIP
9452201500
REGON
366295291
KRS
0000765432
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
04.01.2019
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Krakowie