Mondelez Polska Production Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Mondelez Polska Production sp. z o.o. praca

Kobierzyce

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 4600 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

Mondelez Polska Production Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Technik Kobierzyce
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Mondelez Polska Production Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mondelez Polska Production Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mondelez Polska Production Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Katowice
  5. Bielsko-Biała
  6. Zielona Góra
  7. Jarosław
  8. Lublin
  9. Cieszyn
  10. Opole

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mondelez Polska Production Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Technik w Fabryce Czekolady w Bielanach

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami
      • Współpraca z Działem UR w zakresie działań prewencyjnych i remontowych
      • Przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
      • Bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń
      • Bieżąca ewidencja i kontrola parametrów produkcyjnych
      • Diagnostyka, regulacje i ustawienie usterek maszyn, prace modernizacyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne
      • Min. roczne doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych
      • Znajomość podstaw obsługi komputera i pakietu MS Office
      • Umiejętność czytania instrukcji technicznych
      • Umiejętność diagnozowania awarii i naprawy maszyn i urządzeń
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Atrakcyjny system premiowy
      • Prywatna opieka medyczna
      • Ubezpieczenie na życie
      • MultiSport
      • Pracowniczy Program Emerytalny
      • Możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień
      • Przyjazne środowisko pracy
      • Nagrody jubileuszowe za staż pracy
      • Okolicznościowe paczki z produktami firmy

      Więc jeśli chcesz wspólnie z nami wyznaczać globalne trendy w kategorii przekąsek, od możliwości idealnej kariery dzieli Cię jedno kliknięcie!

Pracodawcy w Kobierzycach