Czy to Twoja firma?

Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka praca

Gdańsk
Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Fundacja - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200-3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pomoc nauczycielowi w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Opieka nad dziećmi, pomoc w codziennych sytuacjach. Współpraca ze wszystkimi pracownikami przedszkola. Dbanie na bieżąco o ład i porządek w pomieszczeniach dydaktycznych (codziennie sprząta zewnętrzna firma sprzątająca). Przygotowanie pomocy dydaktycznych dla dzieci.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w przedszkolu oraz studenci z kierunku psychologii lub pedagogiki specjalnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . Zapewniamy: stabilne zatrudnienie - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy comiesięczne stałe
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku