Czy to Twoja firma?

GALAAUTO SP. Z O.O praca

Lublin
GALAAUTO SP. Z O.O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja doradztwo / konsulting / audyt magazyn

Oferty pracy GALAAUTO SP. Z O.O

Praca alert - powiadomienia

Praca GALAAUTO SP. Z O.O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GALAAUTO SP. Z O.O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GALAAUTO SP. Z O.O - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    GALAAUTO SP. Z O.O
    • Tykocin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, osobowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: znajomość zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • Tykocin
    • 4 130 zł / mies.

      diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Uprawnienia: diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
      • Inne wymagania: umiejętność naprawy samochodów ciężarowych, naczep, autokarów

      Oferujemy

Pracodawcy w Lublinie