Czy to Twoja firma?

Sadyba-Talo sp. z o.o. sp. k. praca

Kraków
Sadyba-Talo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Sadyba-Talo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sadyba-Talo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sadyba-Talo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Siedziba główna

Sadyba-Talo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Sadyba-Talo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Sadyba-Talo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. - oferty archiwalne

  • Konserwator

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Konserwacja i drobne naprawy mające na celu utrzymanie obiektu, instalacji i urządzeń technicznych w stałej sprawności użytkowej.
      2. Systematyczne lokalizowanie i usuwanie usterek występujących w obiekcie poprzez dokonywanie przeglądów ciągów komunikacyjnych, pokoi, pomieszczeń ogólnodostępnych.
      3. Wykonywanie innych prac remontowo– budowlanych, nie wymagających specjalistycznego przygotowania i sprzętu, zleconych przez kierownika obiektu,
      4. Troska i należyta konserwacja wyposażenia warsztatu w niezbędny sprzęt, narzędzia i materiały eksploatacyjne; sporządzanie dla kierownika obiektu listy bieżących zakupów.
      5. Dbałość o przyległe tereny zielone (koszenie trawy, przycinanie żywopłotu, wyrównywanie terenu, odśnieżanie). UCHODŹCA

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: instalacje sanitarne, obsługa techniczno-administracyjna budynków, prace ogólnobudowlane, malowanie ścian i sufitów
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 16:00 [Zakwaterowanie | wyżywienie] : w części pracownik, w części pra
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Recepcjonistka

    • Kraków

      praca na stanowisku recepcjonistki w obiekcie noclegowym krótkotrwałego zakwaterowania (hotel robotniczy). praca zmianowa w równoważnym systemie czasu pracy, w godzinach 8.00-20.00 i 20.00-8.00. Zapewniamy szkolenie (podstawowa obsługa komputera, kasy fiskalnej), oferujemy elastyczny grafik.uchodźcy też,
      1. Sprawna i profesjonalna obsługa gości, mieszkańców, kontrahentów. 2. Rejestrowanie, meldowanie i rozliczanie klientów za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej zgodnie z aktualnym cennikiem, lub po uzgodnieniu z kierownikiem. 3. Dokonywanie rezerwacji, bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych. 4. Prowadzenie bieżącej ewidencji pokoi. 5. Obsługa telefonów i komputera. 6. Zgłaszanie na bieżąco usterek i braków w pokojach i obiekcie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 360 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 20:00 [Zakwaterowanie | wyżywienie] : częściowo pracodawca, częściowo
  • Osoba do prowadzenie pensjonatu

    • 4 150 zł / mies.
    • Kościelisko

      opieka nad pensjonatem, przyjmowanie rezerwacji od koordynatora, kontakt z koordynatorem, przygotowywane pokoi pod wynajem, podstawowa obsługa kasy fiskalnej, sprzątanie obiektu, oraz terenu wokół, rozliczanie gości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [System czasu pracy] : zadaniowy [Godzina zakończenia pracy] : 18:00 [Praca na okres próbny] : potem

Pracodawcy w Krakowie