Nakielski Sport Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Nakielski Sport sp. z o.o. praca

Nakło nad Notecią

W sercu malowniczego Nakła nad Notecią, gdzie sport jest nieodłącznym elementem lokalnej społeczności, znajduje się nasza organizacja – Nakielski Sport Sp. z o.o. Od momentu naszego debiutu na rynku, który miał miejsce 1 lipca 2019 roku, nieustannie dążymy do tego, aby sport był dostępny dla każdego, niezależnie od wieku czy umiejętności.

Nasza misja jest jasna i prosta: pragniemy wzbogacać życie mieszkańców poprzez kulturę fizyczną, sport, rekreację i turystykę. Jesteśmy dumni, że możemy zarządzać i administrować obiektami sportowymi, które są areną dla zdrowej rywalizacji, radości z aktywności fizycznej i miejscem, gdzie lokalna społeczność może się spotkać i wspólnie spędzać czas.

W Nakielskim Sporcie Sp. z o.o. szczególnie bliskie są nam serca najmłodszych. Inicjujemy rozmaite formy wypoczynku i rekreacji, z myślą o dzieciach i młodzieży. Wierzymy, że poprzez sport możemy wspierać ich rozwój, uczyć zasad fair play oraz budować fundamenty zdrowego stylu życia.

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do zarządzania obiektami. Jesteśmy także koordynatorami imprez sportowo-rekreacyjnych, które ożywiają naszą gminę i promują aktywność fizyczną wśród jej mieszkańców. Współpracujemy z lokalnymi szkołami podstawowymi, planując i organizując sport szkolny, co pozwala nam wpajać młodym ludziom miłość do ruchu od najwcześniejszych lat.

Jako integralna część Gminy Nakło nad Notecią, czujemy się odpowiedzialni za promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Nasze działania są odzwierciedleniem zaangażowania w lokalną społeczność i jej potrzeby. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem jakości, dostępności i radości płynącej ze sportu.

Zapraszamy do Nakła nad Notecią, gdzie sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim wspólnota, pasja i sposób na życie. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś dla siebie – niezależnie od tego, czy jesteś aktywnym sportowcem, czy szukasz miejsca na rodzinne popołudnie pełne zabawy. Dołącz do nas i odkryj swoją pasję do sportu w Nakielskim Sporcie Sp. z o.o.

Nakielski Sport Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Nakielski Sport Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nakielski Sport Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Nakielski Sport Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Inowroclaw
  4. Bydgoszcz
  5. Gniewkowo
  6. Ladek-Zdrój
  7. Pruszków
  8. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Nakielski Sport Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Ratownik wodny

    • Nakło nad Notecią
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zatrudnimy pracownika na stanowisko ratownika wodnego. Proponowana umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu, na okres próbny z możliwością przedłużenia.

      Zakres obowiązków

      • obserwowanie oraz patrolowanie obszaru wodnego na krytej plywalni, ochrona życia i zdrowia.

      Wymagania

      • aktualne uprawnienia ratownika wodnego,
      • ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy,
      • aktualny wpis do książeczki WOPR,
      • zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność.

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub zlecenie,
      • przyjazny zespół i warunki pracy,
      • pracę zmianową (również w soboty, niedziele i święta).

Pracodawcy w Nakle nad Notecią