Czy to Twoja firma?

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. praca

Strzelin

Multilayer Pipe Company (MPC) jest jednym z największych europejskich producentów rur wielowarstwowych oraz rur z polietylenu sieciowanego. Firma została założona w roku 1997 w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na elementy do nowoczesnych systemów instalacyjnych. Nasza misja: Być europejskim wiodącym producentem rur z polietylenu do zastosowań wewnątrz budynków.

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska praca fizyczna księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Prywatna opieka lekarska

Mapa Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Siedziba główna

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Ziebice
  4. Bielsko-Biała
  5. Katowice
  6. Łódź
  7. Poznań
  8. Strzelin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Urządzeń Produkcyjnych

    • Strzelin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • obsługa urządzeń produkcyjnych,
      • pakowanie wyrobów gotowych.

      Nasze wymagania

      • motywacja do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym),
      • umiejętność pracy w zespole,
      • odpowiedzialność i dokładność.

      To oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę),
      • liczne premie,
      • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
      • bony podarunkowe i paczki okolicznościowe,
      • organizacja mikołajek oraz finansowanie prezentów dla dzieci pracowników,
      • premia za polecenie pracy w firmie,
      • prywatna opieka medyczna,
      • darmowe szczepienia przeciwko grypie,
      • finansowanie produktów spożywczych z automatów vendingowych,
      • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na bardzo atrakcyjnych warunkach.

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie nauki języków

      Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. to jeden z największych europejskich producentów rur z polietylenu. Od ponad 20 lat oferujemy produkty najwyższej jakości do instalacji wewnątrz budynków w systemach ogrzewania, chłodzenia, transportu wody pitnej i sanitarnej. Więcej informacji o firmie:

      Multilayer Pipe Company

      poszukuje pracowników na stanowisko w dziale produkcji:

      OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

  • Inspektor ds. BHP, ppoż i OŚ

    • Strzelin

      • realizacja procedur BHP, środowiskowych i ppoż w celu zapewnienia spełnienia wymogów prawnych i korporacyjnych,
      • prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów i zasad BHP,
      • aktualizacja dokumentacji w zakresie BHP, ppoż i ochrony środowiska,
      • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i ppoż,
      • udział w audytach bezpieczeństwa.

      • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
      • minimum jednoroczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
      • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP, ppoż i ochrony środowiska,
      • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
      • wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.

      • zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie,
      • możliwość rozwoju zawodowego w warunkach zaawansowanej technologii,
      • interesującą i stabilną pracę pełną profesjonalnych wyzwań,
      • liczne benefity pracownicze.

      Benefity

      • ubezpieczenie na życie
      • zniżki na firmowe produkty i usługi
      • służbowy telefon do użytku prywatnego

      MULTILAYER PIPE COMPANY – producent rur z polietylenu z siedzibą w Pęczu k. Strzelina. Od ponad 20 lat oferujemy produkty najwyższej jakości do instalacji wewnątrz budynków.

Pracodawcy w Strzelinie