Czy to Twoja firma?

BRUK-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Nieciecza
Produkcja wyrobów budowlanych z betonu
BRUK-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy BRUK-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca BRUK-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Operator maszyn i urzadzeń

    BRUK-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BRUK-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BRUK-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Prace pomocnicze przy produkcji, pomocnik operatora

    • Będzin
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie prac związanych z obsługa linii produkcyjnej, transport mechaniczny i ręczny materiałów i wyrobów gotowych.
      Praca w systemie II zmianowym 06:00-18:00 oraz 18:00-06:00 (4 brygady). System wynagradzania akordowy. I umowa o prace na okres próbny 3 miesiące.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik remontowy

    • Będzin

      Prace pomocnicze przy produkcji usuwania awarii mechanicznych. Obsługa elektronarzędzi. Praca w sytemie II zmianowym 06:00-18:00 oraz 18:00-06:00 (4 brygady). System wynagradzania akordowy. I umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umiejętności: prace związane z obóbką mechaniczną, usuwanie awarii mechanicznych, ręczne prace ślusarskie. Doświadczenie zawodowe-mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 7 000 PLN
  • Pracownik linii produkcyjnej

    • Będzin

      Praca przy zautomatyzowanych urządzeniach produkujących materiały budowlane (produkty z betonu), w tym:
      - kontrola i sterowanie urządzeniami produkcyjnymi linii;
      - prace pomocnicze przy linii produkcyjnej;
      - kontrola jakości i selekcja gotowych produktów;

      Praca na dwie zmiany w godzinach od 6:00 do 18:00 oraz od 18:00 do 6:00 (4 brygady).
      Wynagrodzenie podstawowe 3000 zł brutto.
      System wynagrodzenia akordowy.
      I umowa na okres próbny do 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT, uprawnienia na suwnice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Niecieczy