Bailey Industries Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Bailey Industries sp. z o.o. praca

Opole

Jesteśmy Bailey Industries – miejscem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a wieloletnie doświadczenie spotyka się z innowacyjnością. Nasze biura rozsiane są po całej Europie, w tym w Polsce, Holandii, Rumunii i na Litwie, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby naszych klientów w różnych regionach.

Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju i dążeniu do doskonałości. Przez lata działaliśmy pod różnymi nazwami, ale to właśnie jako Bailey Industries zyskaliśmy siłę i jedność, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w przemyśle energetycznym, petrochemicznym, budownictwie oraz budowie statków, a nasza oferta skierowana jest do tych, którzy oczekują niezawodności i profesjonalizmu.

Jesteśmy dumni z tego, że uznawani jesteśmy za najszybciej rosnącego podwykonawcę w branży, a nasze usługi montażu rusztowań, izolacji, prac mechanicznych, budowy statków oraz elektryki inżynieryjnej cieszą się uznaniem na rynku. Nasza siła tkwi w zespole – wysoko wykwalifikowani pracownicy to fundament naszej firmy. Dzięki nim możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty, dostarczając usługi na najwyższym poziomie.

Doświadczenie, które zdobyliśmy pracując dla największych rafinerii w Belgii i Holandii, pozwala nam na świadczenie usług gwarantujących najwyższą jakość. Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów VCVA, HSE, DNV-A/B, które są dowodem na nasze zaangażowanie w kwestie bezpieczeństwa i jakości. W naszym własnym centrum treningowo-szkoleniowym organizujemy szkolenia i certyfikacje, aby nasze załogi były zawsze przygotowane do pracy zgodnie z najwyższymi standardami.

W Bailey Industries stawiamy na elastyczność i budowanie długotrwałych relacji. Rozumiemy, że sukces w biznesie to nie tylko realizacja projektów, ale także tworzenie silnych, partnerskich relacji z naszymi klientami. Dzięki temu podejściu jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

Bailey Industries Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Bailey Industries Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bailey Industries Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bailey Industries Sp. z o.o.

Siedziba główna

Bailey Industries Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Namyslów
  3. Warszawa
  4. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Bailey Industries Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn/urządzeń

    • Olsztynek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Bailey Industries Sp. z o.o. zatrudni:

      Operatora maszyn/urządzeń

      Miejsce Pracy: Olsztynek

      Zakres obowiązków

      • obsługa paneli sterujących produkcją
      • dbanie o jakość wytworzonych produktów
      • dbanie o czystość na stanowisku pracy

      Wymagania

      • chęć do pracy
      • dobry stan zdrowia
      • umiejętność pracy w grupie
      • sumienność
      • rzetelność
      • konsekwentne wykonywanie zadań

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • dodatki za przepracowane nadgodziny
      • szansę na rozwój osobisty i poszerzenie kwalifikacji
      • pracę w zgranym zespole
      • zmiany w systemie IV brygadowym

      Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami wyślij swoje cv na adres: a.khinevich@baileyindustries.pl lub zadzwoń: 572695321. Czekamy na telefon od Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00

Pracodawcy w Opolu