Czy to Twoja firma?

FABRYKA SKRAWPOL PAWEŁ ZOŃ praca

Biery
FABRYKA SKRAWPOL PAWEŁ ZOŃ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Frezer Biery
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy FABRYKA SKRAWPOL PAWEŁ ZOŃ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FABRYKA SKRAWPOL PAWEŁ ZOŃ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FABRYKA SKRAWPOL PAWEŁ ZOŃ - oferty archiwalne

  • Operator maszyn cnc

    FABRYKA SKRAWPOL PAWEŁ ZOŃ
    • Biery
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obróbka elementów stalowych. Obsługa maszyn i narzędzi pomiarowych.
      Praca od pn do pt w godzinach 6-14; 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie na takim stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bierach