Czy to Twoja firma?

HEDOX PRODUKCJA OKIEN IMPORT-EXPORT CHMIELEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA praca

Wieszowa
HEDOX PRODUKCJA OKIEN IMPORT-EXPORT CHMIELEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Wieszowa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy HEDOX PRODUKCJA OKIEN IMPORT-EXPORT CHMIELEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HEDOX PRODUKCJA OKIEN IMPORT-EXPORT CHMIELEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HEDOX PRODUKCJA OKIEN IMPORT-EXPORT CHMIELEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Monter okien i drzwi

    HEDOX PRODUKCJA OKIEN IMPORT-EXPORT CHMIELEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      demontaż i montaż okien, drzwi PCV, montaż rolet zewnętrznych, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, kontrola / regulacja wykonanego montażu zgodnie z normami, odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie montażu, dbanie o porządek w miejscu wykonywania montażu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: p, mile widziane doświadczenie przy montażu stolarki PCV lub do przyuczenia się, zmysłu technicznego i zdolności manualnych, dyspozycyjności do pracy, zdolności szybkiego uczenia się

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia wg umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wieszowie