Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze sp. z o.o. praca

Kamienna Góra

W sercu malowniczej Kamienna Góry znajduje się miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów stają się priorytetem – jesteśmy Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze. Nasza placówka to synonim zaangażowania w zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej opieki zdrowotnej.

Nasza oferta to przede wszystkim Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, gdzie zapewniamy całodobową opiekę, a także szeroki wachlarz poradni specjalistycznych. Od gabinetu lekarza POZ, przez poradnię położniczo-ginekologiczną, chirurgii ogólnej, gastroenterologiczną, aż po kardiologiczną – każdy pacjent znajdzie u nas pomoc dostosowaną do swoich potrzeb. Szpitalny oddział ratunkowy, oddziały chorób wewnętrznych, chirurgiczny, pediatryczny oraz anestezjologii i intensywnej terapii to tylko niektóre z jednostek, które tworzą naszą szeroką ofertę medyczną.

Jesteśmy dumni z uruchomienia Pracowni Tomografii Komputerowej, co jest wyrazem naszej nieustannej innowacyjności i dążenia do doskonałości. Nasze usługi diagnostyczne są na najwyższym poziomie, a dotacje od Miasta Kamienna Góra i Gminy Lubawka na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego pozwalają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie to największy skarb, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci otrzymali najlepszą możliwą opiekę. Nasza rejestracja telefoniczna do poradni oraz możliwość przeprowadzania badań dla pacjentów hospitalizowanych i ambulatoryjnych to wygodne rozwiązania, które przybliżają nas do pacjentów i ich potrzeb.

W Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze każdy pacjent jest traktowany z najwyższą troską i profesjonalizmem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby dbać o Twoje zdrowie.

Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Wygasa

Mapa Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.

Siedziba główna

Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Powiatowe Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Lekarz- stażysta

    • Kamienna Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie badań (przedmiotowych i podmiotowych) pacjenta oraz udzielanie porad lekarskich po konsultacji z opiekunem.Wydawanie ( po konsultacji z opiekunem) zleceń lekarskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
      • Inne wymagania: Posiadanie prawa do wykonywania zawodu lekarza, posiadanie skierowania do odbycia stazu z Dolnośląskiej Izby Lekarskiej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 379 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw zamówień publicznych

      Przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielanie zamówień publicznych zgodnie z Ustawą Prawo Zamówień Publicznych: udzial w procesach komisji przetargowych:sporządzanie korespondencji i dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami: stałe monitorowanie zmian w zakresie przepisów dotyczacych zamówień publicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
      • Inne wymagania: znajomość przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • Salowa

      Utrzymywanie czystości, porządku i dezynfekcji w oddziale szpitala zgodnie z obowiązującymi procedurami. Pełnienie funkcji pomocniczych przy obsłudze chorych i opiece nad nimi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 048,81 PLN

Pracodawcy w Kamiennej Górze