Czy to Twoja firma?

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Bydgoszczy praca

Bydgoszcz
Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Bydgoszczy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia prawo i administracja państwowa zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Bydgoszczy

Praca alert - powiadomienia

Praca Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Bydgoszczy

  • Dyrektor biura (nr 1270)

    Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Bydgoszczy
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Bydgoszczy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Bydgoszczy - oferty archiwalne

  • Księgowa/y (nr 2690)

    • Bydgoszcz
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie ksiąg rachunkowych rodzinnych Ogrodów Działkowych , zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i Zakładowym Planem Kont na programie komputerowym DGCS PZD System
      - Sprawdzamie dokumentów finansowych i ich dekretowanie i księgowanie
      - Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
      - Sporządzanie sprawozdań finansowych Rodzinnych Ogrodów Działkowych
      - Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych
      - Zgłaszanie , wyrejestrowywanie ubezpieczonych oraz sporządzanie comiesięcznych deklaracji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: Rachunkowość, finanse, ekonomia
      • Inne wymagania: Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku księgowego Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, mile widziana znajomosc programu DGCS Dobra organizacja pracy, terminowość i skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcje

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy
  • Główny księgowa/y (nr 2691)

    • Bydgoszcz
    • 5 500 zł / mies.

      Prowadzenie rachunkowości Okręgu PZD zgodnie z zasadami rachunkowości i Zakładowym Planem Kont
      Sporządzanie list płac, przestrzega właściwego obiegu dokumentów finansowych
      Nadzorowanie gospodarki magazynowej i kasowej
      Nadzorowanie działalności finansowo księgowej w Rodzinnych Ogrodach Działkowych (ROD)
      Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń dla służb finansowo-księgowych ROD, badanie i analizowanie sprawozdań finansowych i preliminarzy finansowych ROD

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Rachunkowość, finanse, ekonomia
      • Inne wymagania: Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku księgowego i 1 rok na stanowisku głównego księgowego Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, mile widziana znajomosc programu DGCS Dobra organizacja pracy, terminowość i skrupulatność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcje

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Pracodawcy w Bydgoszczy