Czy to Twoja firma?

Firma Odzieżowa Prestige s.c. ST. Kuchno, M. Kuchno praca

Kraków
Szwalnia
Firma Odzieżowa Prestige s.c. ST. Kuchno, M. Kuchno najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Firma Odzieżowa Prestige s.c. ST. Kuchno, M. Kuchno

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Odzieżowa Prestige s.c. ST. Kuchno, M. Kuchno

  • Krawcowa

    Firma Odzieżowa Prestige s.c. ST. Kuchno, M. Kuchno
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Odzieżowa Prestige s.c. ST. Kuchno, M. Kuchno - oferty archiwalne

  • Krawcowa

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      szycie elementów odzieży na stębnówce lub szycie dzianiny overlockiem

      Godziny pracy: 7-15

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność szycia overlockiem, umiejętność szycia na stębnówce
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie zasadnicze krawieckie; mile widziane doświadczenie zawodowe;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik obsługi maszyn szwalniczych

    • Kraków

      Szycie odzieży damskiej elementami na stębnówce

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: zdolności manualne, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00 mogą być osoby z grupą inw.

Pracodawcy w Krakowie