Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicy- Zdroju praca

Krynica-Zdrój
świadczenie pomocy społecznej bez zakwaterowania
Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicy- Zdroju najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicy- Zdroju

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicy- Zdroju

  • Pracownik socjalny

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicy- Zdroju
    • Krynica-Zdrój
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Wygasa

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicy- Zdroju poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicy- Zdroju - oferty archiwalne

  • Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucj

    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi w wieku szkolnym od 7 lat. Praca na okres wakacji w świetlicy podwórkowej w Krynicy-Zdroju.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub psychologia lub socjologia lub nauki o rodzinie. Mogą być osoby z wykształceniem średnim pod warunkiem, że posiadają udokumentowany 3 letni staż pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h

Pracodawcy w Krynicy-Zdroju