P.W. Mineral Complex Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

P.W. Mineral Complex sp. z o.o. praca

Krynica-Zdrój

W sercu malowniczego Krynica-Zdroju rozwinęła się nasza pasja i zaangażowanie, które zaowocowały powstaniem Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "Mineral Complex". Od początku naszej działalności w 2002 roku, naszym celem było dostarczanie najwyższej jakości naturalnych wód mineralnych. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do świata "Krynica minerale" i "Muszyna minerale" – naszych flagowych produktów, które są synonimem krystalicznie czystej wody, bogatej w związki mineralne.


Nasze wody czerpiemy prosto z serca natury, z rejonu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, gdzie złoża wód mineralnych są uznawane za jedne z najcenniejszych w Europie. To właśnie tu, w otoczeniu górskich pejzaży, butelkujemy nasze produkty w nowoczesnych rozlewniach, tuż przy źródłach. Dzięki temu, nasze wody zachowują swoją naturalność i unikalny smak.

Z dumą podkreślamy, że "Krynica minerale" i "Muszyna minerale" zawierają naturalny gaz, pozyskiwany ze złóż wód leczniczych, co dodatkowo wyróżnia nas na rynku. Jesteśmy przekonani, że to właśnie naturalność i autentyczność naszych wód przyczyniły się do ich szybkiego zdobycia serc konsumentów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Każda kropla naszej wody jest na bieżąco kontrolowana we własnych laboratoriach, co gwarantuje jej niezmienną jakość i bezpieczeństwo. Innowacyjność i dbałość o szczegóły to dla nas nie tylko obietnice, ale realne działania, które każdego dnia podejmujemy, aby dostarczyć Wam produkt, który jest zarówno zdrowy, jak i smaczny.

W "Mineral Complex" łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze korzenie sięgające początku XXI wieku są dla nas inspiracją do ciągłego rozwoju i podnoszenia standardów. Zapraszamy Was do doświadczenia wyjątkowości naszych wód, które są esencją tego, co w naturze najlepsze.

P.W. Mineral Complex Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Krynica-Zdrój
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy P.W. Mineral Complex Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.W. Mineral Complex Sp. z o.o.

Mapa P.W. Mineral Complex Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
P.W. Mineral Complex Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Krynica-Zdrój
  4. Muszyna
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław
  7. Katowice
  8. Lubaczów
  9. Zakopane

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Krynicy-Zdroju