Czy to Twoja firma?

Hotel Atena s.c Barbara Gojżewska Krzysztof Gojżewski praca

Słupsk
Hotel Atena s.c Barbara Gojżewska Krzysztof Gojżewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy Hotel Atena s.c Barbara Gojżewska Krzysztof Gojżewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel Atena s.c Barbara Gojżewska Krzysztof Gojżewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Hotel Atena s.c Barbara Gojżewska Krzysztof Gojżewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Hotel Atena s.c Barbara Gojżewska Krzysztof Gojżewski - oferty archiwalne

  • Recepcja

    Hotel Atena s.c Barbara Gojżewska Krzysztof Gojżewski
    • 2 800 zł / mies.
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa recepcji hotelowej; System czasu pracy: praca w dzień i w nocy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner/barman

    • Słupsk

      Obsługa gości hotelowych, serwowanie dań z karty

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Słupsku