Czy to Twoja firma?

STENA RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Siemianowice Śląskie
odzysk surowców
STENA RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy STENA RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca STENA RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Sortowacz/pomocnik kierowcy

    STENA RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Siemianowice Śląskie
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Spawacz

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

STENA RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STENA RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sortowacz

    • Zakres obowiązków

      Sortowanie surowców wtórnych oraz prace porządkowe. Umowa zlecenie na okres próbny, następnie możliwość przejścia na umowę o pracę. Praca w Siemianowicach Śląskich u. M.Konopnickiej 11w systemie trzyzmianowym w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00 oraz 22.00-6.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
  • Operator wózka widłowego/sortowacz

      Sortowanie surowców wtórnych, prace porządkowe oraz obsługa wózka widłowego. Wymagane aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe. Umowa zlecenie, natomiast po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę. Praca w Siemianowicach Śląskich ul. Konopnickiej 11 w systemie trzyzmianowym w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00 oraz sporadycznie zmiana nocna 22.00-6.00. Praca w soboty tylko w razie awarii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
      • Inne wymagania: Wymagane aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe oraz mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 18,3 - 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: umowa o pracę 3 500,00 brutto

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich