Czy to Twoja firma?

P.H.U.STAL-BRAM Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc spółka cywilna praca

Targanice
Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
P.H.U.STAL-BRAM Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc spółka cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja motoryzacja produkcja / przemysł

Oferty pracy P.H.U.STAL-BRAM Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc spółka cywilna

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U.STAL-BRAM Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc spółka cywilna

  • Monter ogrodzeń

    P.H.U.STAL-BRAM Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc spółka cywilna
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.H.U.STAL-BRAM Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc spółka cywilna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.H.U.STAL-BRAM Agnieszka i Bartłomiej Kiszczak, Leokadia Luranc spółka cywilna - oferty archiwalne

  • Operator koparki mini jcb

    • Andrychów
    • Zakres obowiązków

      Praca w terenie związana z budowaniem ogrodzeń, murowaniem, wylewaniem ław do bram przesuwnych, betonowaniem słupków. Obsługa koparki mini JCB.
      Praca jednozmianowa, na pełny etat w godz. 7:00-17:00. Godziny pracy do ustalenia.Możliwość pracy w nadgodzinach. Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
      Kontakt osobisty, telefoniczny 502 209 328, e-mailowy: biuro@stal-bram.pl .

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: operator koparki
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane prawo jazdy kat.C, uprawnienia na koparkę, doświadczenie wymagane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową