Czy to Twoja firma?

P.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDA praca

Tarnów
P.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Tarnów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy P.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik budowlany - Dania

    FPS2004 ApS
    • Dania
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Popularna
    Dodana
  • Pracownik budowlany - płytkarz/glazurnik

    FPS2004 ApS
    • Dania
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Budowlaniec - Dam Prace

    Van Vugt Verhuur BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca P.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDA - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany (o)

    P.U.H.IZOTECH I ZBIGNIEW PRZĄDA
    • Tarnów
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie prac budowlanych, pomocnik tynkarza , pomocnik montera płyt GKB,praca przy robotach wykończeniowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B. Praca na terenie Małopolski (wyjazd i powrót w tym samym dniu) od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie: 3 000 zł brutto. Kontakt: P.U.H. "IZOTECH I" ZBIGNIEW PRZĄDA; ul. Zakładowa 2, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 604 246 572; CV można przesyłać na adres e-mail: zbigniewp@izotech.net.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowie