Czy to Twoja firma?

MARGO sp. z o.o. sp. k. praca

Toruń

Od prawie trzech dekad jesteśmy dumnym liderem w branży elementów przeniesienia napędu. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Toruniu, ale nasze produkty i usługi rozciągają się daleko poza jego granice, docierając do klientów na całym świecie. W Margo sp. z o.o. sp.k. specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości łożysk tocznych, opraw i zespołów łożyskowych, silników elektrycznych, przekładni i motoreduktorów, pasów transportowych, koła pasowych, łańcuchów napędowych, kół łańcuchowych, sprzęgieł, techniki liniowej, pneumatyki, uszczelnień, zabezpieczeń, smarów, smarownic oraz narzędzi do montażu i demontażu.

Jako autoryzowany dystrybutor światowych producentów, zawsze stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasza oferta jest wynikiem starannej selekcji i współpracy z najlepszymi, co pozwala nam zapewnić naszym klientom produkty, które są nie tylko niezawodne, ale również przyczyniają się do optymalizacji ich procesów produkcyjnych.

Rozumiemy, że czas to pieniądz. Dlatego z dumą podkreślamy naszą wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dostępność towaru od ręki oraz błyskawiczną dostawę, co pozwala naszym klientom na utrzymanie ciągłości pracy i minimalizację przestojów. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do sprzedaży produktów. Oferujemy wsparcie naszych specjalistów i doradców produktowych, nieodpłatne szkolenia, serwis diagnostyczny, pomoc ze strony producenta, mobilność, audyty energetyczne, a także wieloasortymentowość i komplementarność dostaw.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, ale nie spoczywamy na laurach. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług i poszerzania oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza firma to nie tylko produkty i usługi, to przede wszystkim ludzie – zespół, który każdego dnia wkłada swoje serce i zaangażowanie w to, co robimy.

Zapraszamy do współpracy z Margo sp. z o.o. sp.k. – razem możemy więcej.

MARGO sp. z o. o. sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MARGO sp. z o. o. sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARGO sp. z o. o. sp. k.

Mapa MARGO sp. z o. o. sp. k.

Siedziba główna

MARGO sp. z o. o. sp. k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MARGO sp. z o. o. sp. k. - oferty archiwalne

  • Asystentka księgowej

    MARGO sp. z o. o. sp. k.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      analiza i prowadzenie rozrachunków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7.00-15.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu