Abakus Biuro Rachunkowe sp.z o.o.

Czy to Twoja firma?

Abakus Biuro Rachunkowe sp.z o.o. praca

Gdynia

Biuro rachunkowe Abakus z siedzibą w Gdyni - specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych oraz rozliczeń kadrowo-płacowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju działalności. Usługi dla naszych klientów świadczymy z należytą starannością oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta.

Abakus Biuro Rachunkowe sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Abakus Biuro Rachunkowe sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Abakus Biuro Rachunkowe sp.z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Abakus Biuro Rachunkowe sp.z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Kalisz
  6. Ostróda
  7. Reda
  8. Gdynia
  9. Swiecie
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Abakus Biuro Rachunkowe sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa/ samodzielna księgowa

    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • bieżąca obsługę księgową klientów biura
      • księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży, magazynowych oraz kontrola pod względem zgodności z przepisami podatkowymi i Ustawą o rachunkowości
      • uzgadnianie zaksięgowanych dokumentów z kontami księgi głównej
      • rozliczanie różnic kursowych w zakresie zakupu i sprzedaży
      • księgowanie i kontrola wyciągów bankowych i raportów kasowych
      • uzgadnianie rejestrów VAT w zakresie JPK VAT

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe

      • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz z zakresu rachunkowości

      • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości

      • dokładność, terminowość, odpowiedzialność

      • umiejętność pracy w zespole

      • mile widziana znajomość oprogramowania Symfonia

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności
      • przyjazne środowisko pracy
      • szkolenia zawodowe
      • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Pracodawcy w Gdyni