Czy to Twoja firma?

Toruńskie Wodociągi sp. z o.o. praca

Toruń
Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka) księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

Siedziba główna

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz remontowy

    Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 700 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie remontów i konserwacji urządzeń, maszyn oraz instalacji wodociągowych, ciepłowniczych i sprężonego powietrza,
      prace spawalnicze maszyn i urządzeń oraz instalacji wodociągowej, ciepłowniczej i sprężonego powietrza,
      usuwanie awarii urządzeń i instalacji, naprawa sprzętu,
      prace ślusarskie,
      spawanie elektryczne i gazowe,
      utrzymanie maszyn i urządzeń w sprawności,
      wykonywanie konserwacji użytkowanych urządzeń,
      obróbka ręczna materiałów,
      obsługa elektronarzędzi.

      Pracodawca oferuje:
      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
      możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
      atrakcyjny pakiet socjalny,
      możliwość przystąpienia do programu Pracownicze Plany kapitałowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w kierunku ślusarz, mechanik, umiejętność obróbki ręcznej i mechanicznej, umiejętność spawania elektrycznego oraz gazowego, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia energetyczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 6-14
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter konserwator sieci wodociągowej

    • Toruń
    • 3 300 zł / mies.

      wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych na istniejących sieciach wodociągowych,
      wymiana uszkodzonej armatury wodociągowej,
      usuwanie awarii powstałych na sieciach i urządzeniach wodociągowych,
      przegląd armatury wodociągowej,
      udział w odbiorach nowych sieci, rozruchu nowych urządzeń,
      obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywanej pracy, kontrola stanu technicznego obsługiwanych urządzeń.

      możliwość przystąpienia do programu Pracownicze Plany Kapitałowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane w branży budowlanej: instalacyjnej, mechanicznej, umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych, prawo jazdy kat. B, sumienność, dokładność, rzetelność oraz zaangażowanie, dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (przy usuwaniu awarii wodociągowych), umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie w zakresie prac na sieciach wodociągowych oraz posiadanie uprawnień w zakresie obsługi urządzeń do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (narzędzia udarowe ręczne, zagęszczarki i ubijaki wibracyjne).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7-15

Pracodawcy w Toruniu