Czy to Twoja firma?

Polak Meble sp. z o.o. sp.k. praca

Kępno

Firma Polak Meble istnieje ponad 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli tapicerowanych, które dzięki ciągłemu rozwojowi ugruntowuje jej pozycję wśród klientów Europy.

Polak Meble sp. zo.o. sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Kępno
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Polak Meble sp. zo.o. sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polak Meble sp. zo.o. sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polak Meble sp. zo.o. sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Polak Meble sp. zo.o. sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Polak Meble sp. zo.o. sp.k. - oferty archiwalne

  • Kierownik produkcji mebli tapicerowanych

    • Kępno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Firma Polak Meble sp. z o.o. sp. k. poszukuje osoby na stanowisko:

      Kierownik produkcji mebli tapicerowanych.

      Miejsce pracy: 63-600 Kępno, tel. 722 189 188

      Zakres obowiązków

      - minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją średniej lub dużej wielkości przedsiębiorstwie produkcyjnym,

      - nadzorowanie prac personelu i zarządzanie zespołem,

      - tworzenie planów i zarządzanie grafikiem produkcyjnym,

      - weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu

      - doskonalenie procesów produkcyjnych i analiza produktywności

      - motywowanie pracowników, zachęcanie do rozwoju kompetencji twardych i miękkich

      - umiejętność rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz personalnych,

      - współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy

      - utrzymanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań

      - nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,

      Wymagania

      - kreatywność, samodzielność, dyspozycyjność, chęci do pracy i rozwoju,

      Oferujemy

      - ciekawą pełną wyzwań pracę w średniej wielkości firmie o wieloletnim doświadczeniu oraz dobrej renomie w branży meblarskiej

      - odpowiedzialne zadania i samodzielność w podejmowaniu decyzji

      - dobrą atmosferę w pracy

      - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,

      - atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

      - możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw,

      - pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym środowisku,

      - możliwość rozwoju,

      - pracę w trybie jednozmianowym,

Pracodawcy w Kępnie