Czy to Twoja firma?

D.M.TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Wadowice
D.M.TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Wadowice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy D.M.TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca D.M.TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca D.M.TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kasjer/sprzedawca

    D.M.TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, dbanie o porządek i czystość sali sprzedaży i zaplecza, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru. Praca od poniedziałku do soboty na dwie zmiany w godz. 7:00-21:00. Umowa zlecenie na okres jednego roku. Kontakt z pracodawcą osobisty: ul. Błonie 1B/5, Wadowice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: sprzedawca
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, wymagana książeczka sanepidowska, wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, mile widziana obsługa terminala LOTTO, mile widziane doświadczenie, mile widziana znajomość języków obcych, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30zł/h

Pracodawcy w Wadowicach