AG FOODS Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

AG FOODS sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Spółka AG FOODS Group a.s. jest czołowym producentem i dystrybutorem kawy, herbaty, warzywnych i owocowych koncentratów, napojów rozpuszczalnych dedykowanych do automatów vendingowych oraz dalszych produktów dedykowanych żywieniu zbiorowemu, sferze socjalnej, zdrowotnej, HoReCa, nowoczesnym i tradycyjnym sieciom dystrybucji. Szerokie portfolio produktów spożywczych uzupełnia oferta powiązanej technologii i dodatków wraz z usługami serwisowymi.

AG FOODS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy AG FOODS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AG FOODS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AG FOODS Sp. z o.o.

Siedziba główna

AG FOODS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Częstochowa
  3. Czechowice-Dziedzice
  4. Warszawa
  5. Katowice
  6. Kraków
  7. Gliwice
  8. Bydgoszcz
  9. Będzin
  10. Mielec

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca AG FOODS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Mechanik / Serwisant

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • serwis maszyn, urządzeń i automatów stosowanych w vendingu, gastronomii (w tym ekspresów do kawy),
      • diagnozowanie oraz analizowanie przyczyn występowania usterek oraz proponowanie wdrażania działań zapobiegawczych,
      • wstępne przygotowanie urządzeń do użytkowania,
      • wsparcie techniczne i merytoryczne bezpośrednich użytkowników.

      Wymagania

      • posiadanie umiejętności i wiedzy w zakresie elektromechaniki lub/i elektryki,
      • znajomość podstaw elektroniki, a również zdolności manualnych oraz zmysłu technicznego,
      • posiadania orzeczenia lekarskiego co celów sanitarno-epidemiologicznych (tzw. książeczki sanitarnej) lub gotowości do jego uzyskania.

      Mile widzine

      • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (w tym obcojęzyczną),
      • obsługa komputera,
      • znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego.

      Poszukujemy osoby o zdolnościach technicznych (mile widziani absolwenci), ambitnej i nie bojącej się wyzwań, a zarazem chętnej do pracy. Nie ukrywamy, że posiadane doświadczenie zapewni łatwiejszy start w pracy, lecz nie upieramy się przy tym, bo ważniejsza jest motywacja do rozwoju w tej dziedzinie! Istnieje możliwość przyuczenia i doskonalenia się w tym zakresie.

      Oferujemy

      • ciekawą pracę związaną serwisowaniem urządzeń vendingowych, horeca i innych (w serwisie lub w siedzibie użytkownika),
      • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (od poniedziałku do piątku),
      • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i uzyskiwanych efektów,
      • samochód do wyjazdów służbowych (w przypadku posiadania prawa jazdy kat. B),
      • telefon służbowy oraz laptop,
      • dodatkowe benefity (np. karta FitProfit, „wczasy pod gruszą”, eventy)

Pracodawcy w Bielsku-Białej