Czy to Twoja firma?

BOHLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rzezawa
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
BOHLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż hr / kadry

Oferty pracy BOHLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOHLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BOHLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BOHLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr

    BOHLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rzezawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sporządzenie inf. wniosków i sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON, PPK), prowadzenie akt pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, obsługa kadrowa pracowników, monitorowanie i zapewnienie zgodności dokumentacji kadrowej ze zmieniającymi się przepisami prawa pracy, znajomość programu PŁATNIK, przyjmowanie pracowników ( sporządzenie umów aneksów i porozumień)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie min średnie , Umiejętność obsługi programu Płatnik, mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie na danym stanowisku 1 rok , chęć podnoszenie kwalifikacji, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, znajomość prawa pracy. Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością zawarcia umowy na czas określony, jedna zmiana w godz. od 08:00 -16:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzezawie