Czy to Twoja firma?

Bzyczy Ogród Adrian Osicki praca

Lubawa
Bzyczy Ogród Adrian Osicki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy Bzyczy Ogród Adrian Osicki

Praca alert - powiadomienia

Praca Bzyczy Ogród Adrian Osicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Bzyczy Ogród Adrian Osicki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bzyczy Ogród Adrian Osicki - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Bzyczy Ogród Adrian Osicki
    • Lubawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace pomocnicze w przygotowywaniu posiłków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane badania sanepidowskie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
      • Opis wynagrodzenia: j.w. Praca w godzinach 10:00 - 23:00.
  • Kierowca pizzerii

    • Lubawa

      dostawa posiłków do klienta

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: j.w. Praca w godzinach 11:00-23:00.
  • Pizzerman (do przyuczenia)

    • Lubawa
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      wyrób ciasta do pizzy, przygotowywanie pizzy

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w gastronomii. Kontakt osobisty lub telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2.800 zł brutto. Praca w systemie zmianowym w godz. 11:00-23:00 (zmianowość do uzgodnienia)
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Lubawie