Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo ART Płakowice sp. z o.o. praca

Lwówek Śląski

Jesteśmy ART Płakowice, innowacyjnym producentem w dziedzinie elektrotechniki i maszyn przemysłowych. Nasza historia zaczęła się w 1995 roku w malowniczym Lwówku Śląskim, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, które wywodzi się z dawnego Centrum Komputerowych Systemów Automatyki i Pomiarów „Mera-Elwro” – oddziału w Płakowicach, co jest świadectwem naszej głębokiej wiedzy technicznej i inżynieryjnej.

Zatrudniając ponad 300 wykwalifikowanych specjalistów, skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług. Nasze rozwiązania obejmują konfekcjonowanie kabli, technikę obudów, produkcję urządzeń oraz szaf sterowniczych. Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego know-how, które pozwala nam na projektowanie kompletnych systemów sterowniczych, gwarantujących niezawodność i precyzję działania.

Jako partner systemowy w naszej branży, zdobyliśmy zaufanie klientów na całym świecie. Nasza międzynarodowa obecność obejmuje współpracę z rumuńskim partnerem L. C. Electronics SRL oraz prestiżowe projekty, jak na przykład instalacja szaf rozdzielczych i zespołów sterowniczych w ramach budowy Wysp Palmowych w Dubaju.

Naszą przewagą konkurencyjną jest strategiczna lokalizacja zakładu, zaledwie 70 kilometrów od granicy polsko-niemieckiej, co pozwala nam na utrzymanie korzystnych kosztów produkcji przy jednoczesnym zapewnieniu elastycznej logistyki i szybkiego czasu transportu. Rozumiemy, jak ważna jest efektywność i szybkość działania w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.

Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój i innowacje, jednocześnie nie zapominając o naszych korzeniach i tradycji. Choć nie ujawniamy tutaj wszystkich naszych wartości i misji, możesz być pewien, że każdy aspekt naszej działalności jest przesiąknięty zaangażowaniem i pasją do tego, co robimy. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią naszej historii i przekonał się, jak nasze rozwiązania mogą wspierać Twój biznes. Razem możemy tworzyć przyszłość.

Przedsiębiorstwo ART Płakowice Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo ART Płakowice Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo ART Płakowice Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Planista Materiałowy

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa Przedsiębiorstwo ART Płakowice Sp. z o. o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo ART Płakowice Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo ART Płakowice Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo ART Płakowice Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Referent ds. środków kontroli

    • Lwówek Śląski
    • część etatu
    • 1 400-1 700 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie adapterów kontrolnych i produkcyjnych, naprawa i przeglądy okresowe adapterów, nadzorowanie częęści zapasowych adapterów, realizacja zaleceń poaudytowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: obsługa pakietu OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 400 - 1 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lwówku Śląskim