Czy to Twoja firma?

TIYAMONI FOOD SERVICE MD MOMIN ULLAH-FABISIAK praca

Skierniewice
TIYAMONI FOOD SERVICE MD MOMIN ULLAH-FABISIAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy TIYAMONI FOOD SERVICE MD MOMIN ULLAH-FABISIAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TIYAMONI FOOD SERVICE MD MOMIN ULLAH-FABISIAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TIYAMONI FOOD SERVICE MD MOMIN ULLAH-FABISIAK - oferty archiwalne

  • Kucharz kuchni bangladeskiej

    TIYAMONI FOOD SERVICE MD MOMIN ULLAH-FABISIAK
    • Skierniewice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie dań kuchni bangladeskiej w oparciu o oryginalne przepisy , produkty i przyprawy kuchni bangladeskiej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność przygotowywania dań kuchni bangladeskiej , znajomość produktów i przypraw kuchni bangladeskiej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca dwuzmianowa w godzinach 8:00 do 16:00 lub 14:00 do 22:00.

      PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI BANGLADESKIEJ W OPARCIU O ORYGINALNE PRZEPISY , PRODUKTY I PRZYPRAWY KUCHNI BANGLADESKIEJ.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność przygotowywania dań kuchni bangladeskiej, znajomość produktów i przypraw kuchni bangladeskiej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: GODZINY PRACY: 8-16, 14-22
  • Kucharz kuchni indyjskiej

    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.

      Przygotowywanie dań kuchni indyjskiej w oparciu o oryginalne przepisy , produkty i przyprawy kuchni indyjskiej .

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Praca dwuzmianowa w godzinach 8:00 do 16:00 lub 14:00 do 22:00. Wymagana umiejętność przygotowywania dań kuchni indyjskiej , znajomość produktów i przypraw kuchni orientalnej .

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: GODZINY PRACY: 08:00-16:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skierniewicach