Czy to Twoja firma?

Arkonsoft sp. z o.o. praca

Staszów

Witaj w świecie Arkonsoft, miejscu, gdzie innowacja i kreatywność spotykają się z technologią. Nasza podróż rozpoczęła się w 2017 roku w malowniczej Pacanówce, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć sklepy internetowe oraz strony www, które nie tylko wyglądają świetnie, ale także działają bez zarzutu.

Z dumą patrzymy na nasze autorskie projekty, które są odzwierciedleniem naszego ciągłego dążenia do doskonałości. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży IT, co pozwala nam oferować naszym klientom nietypowe rozwiązania i oryginalne koncepcje, które wyróżniają ich biznes w cyfrowym świecie.

Nasze indywidualne podejście do każdego projektu to nie tylko puste słowa. Współpracujemy z klientami, aby dostosować nasze usługi do ich unikalnych potrzeb biznesowych. Wierzymy, że nasz zespół profesjonalistów z różnych dziedzin jest naszą największą siłą, umożliwiającą nam realizację kompleksowych i skutecznych projektów.

Nie tylko tworzymy, ale także dbamy o to, co już powstało. Nasza profesjonalna opieka IT nad sklepami internetowymi to gwarancja, że każdy aspekt Twojego e-biznesu będzie funkcjonował bez zarzutu. Dodatkowo, oferujemy szkolenia z obsługi panelu administracyjnego, abyś mógł samodzielnie zarządzać swoją cyfrową przestrzenią z pełnym przekonaniem.

Zobowiązujemy się do rocznej gwarancji i wsparcia dla naszych projektów, bo wiemy, że nasza praca nie kończy się w momencie uruchomienia strony czy sklepu. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na każdym etapie Twojej cyfrowej podróży.

W Arkonsoft, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i kreatywności. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

Arkonsoft Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Programista Staszów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Arkonsoft Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arkonsoft Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Arkonsoft Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Arkonsoft Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Arkonsoft Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Web developer

    • Staszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Web Developer poszukiwany

      Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem i obsługą sklepów internetowych opartych o silniki Prestashop oraz WooCommerce.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie motywów WordPress
      • Tworzenie motywów PrestaShop
      • Kodowanie szablonów na podstawie projektu graficznego
      • Wprowadzanie poprawek na istniejących stronach i sklepach internetowych
      • Kontakt z klientem w sprawie realizacji zadań

      Wymagania

      • Podstawowowa znajomość GIT'a
      • Znajomość PHP 7+
      • Znajomość HTML / CSS / JS
      • Doświadczenie w programowaniu stron WWW
      • Odpowiedzialność za jakość pracy
      • Chęć do ciągłego rozwoju

      Oferujemy

      • Pracę nad ciekawymi projektami stron i sklepów internetowych
      • Komfortowe warunki pracy
      • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i jakości pracy
      • Umowę o pracę / Umowę zlecenie / B2B

Pracodawcy w Staszowie