Czy to Twoja firma?

FROG MS DELKO sp. z o.o. praca

Kraków
Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków
FROG MS DELKO Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna

Oferty pracy FROG MS DELKO Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FROG MS DELKO Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FROG MS DELKO Sp. z o. o.

Siedziba główna

FROG MS DELKO Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FROG MS DELKO Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca w magazynie

    FROG MS DELKO Sp. z o. o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie pomieszczeń magazynowych z obsługą maszyny myjącej (do przyuczenia)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie, później umowa o pracę, wynagrodzenie 3100,- + premia
  • Magazynier (z uprawnieniami na wózki widłowe)

    • Kraków

      Wydawanie i rozkładanie towarów.

      Wynagrodzenie 3000zł brutto + dodatki.
      Umowa zlecenie na dwa tygodnie - max. miesiąc, następnie umowa o pracę.

      Praca na trzy zmiany w godz. 6-14, 14-22, 22-6

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia na wózki widłowe, praca w zespole, sumienność,chęci do pracy, uczciwość
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe jako magazynier mile widziane, uprawnienia na wózki widłowe - konieczne (przy posiadanych papierowych uprawnieniach, pracodawca organizuje doszkolenie do posiadanych uprawnień)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Osoba sprzątająca

    • 2 800 zł / mies.
    • Kraków
    • pełny etat

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych i magazynu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie