Czy to Twoja firma?

ALTA Filipkowscy S.J. praca

Ełk
Jako Alta Filipkowscy, jesteśmy dumni, że od ponad dwóch dekad stanowimy kluczowy punkt na motoryzacyjnej mapie Polski. Nasza główna siedziba mieści się w Ełku, gdzie z pasją i zaangażowaniem reprezentujemy markę Toyota, lidera innowacji i jakości. Od 1997 roku nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby nasi klienci mogli cieszyć się zarówno nowymi, jak i używanymi samochodami, które spełniają najwyższe standardy. Dzięki autoryzowanemu serwisowi, naprawom blacharsko-lakierniczym oraz bogatej ofercie oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie życia pojazdu. Innowacyjność to dla nas klucz do sukcesu, dlatego w naszej flocie znajdują się samochody zastępcze z napędem hybrydowym i zaawansowanym pakietem Safety Sense. Program TOYOTA PEWNE AUTO to nasza odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących pewności i bezpieczeństwa – każdy używany samochód objęty jest roczną gwarancją i przeszedł szczegółowe badania techniczne. W Alta Filipkowscy zawsze stawiamy na jakość i zaufanie, co potwierdza nasza pozycja autoryzowanego dealera Toyoty, marki cenionej na całym świecie. Zapraszamy do współpracy, oferując nie tylko sprzedaż, ale i ubezpieczenia oraz atrakcyjne opcje finansowania, takie jak kredyty czy leasingi, w tym innowacyjne rozwiązanie KINTO ONE. Jesteśmy tu dla Was, by wspólnie cieszyć się radością z jazdy i technologią, która zmienia świat na lepsze.
ALTA Filipkowscy S.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy ALTA Filipkowscy S.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALTA Filipkowscy S.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALTA Filipkowscy S.J.

Siedziba główna

Praca ALTA Filipkowscy S.J. - oferty archiwalne

  • Pracownik myjni

    ALTA Filipkowscy S.J.
    • Ełk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa myjni samochodowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zmiany w godz. 8-16, 10-18
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Ełk

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Ełku