MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł S.K.A.

Czy to Twoja firma?

MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł S.K.A. praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy MSDS Legal Szczotka Szczygieł, kancelarią prawną z tradycjami, która od 2007 roku świadczy usługi doradztwa prawnego i podatkowego z głębokim zrozumieniem potrzeb naszych klientów. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Bielsku-Białej, gdzie zespół ponad 20 wykwalifikowanych ekspertów codziennie dba o to, aby nasi klienci mogli czuć się bezpieczni i zrozumiani w złożonym świecie prawa.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie dziedzin prawnych, od obrotu nieruchomościami, przez prawo pracy, europejskie, medyczne, nowych technologii, ochronę danych osobowych, aż po prawo własności intelektualnej i przemysłowej. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi, która pozwoli naszym klientom skupić się na rozwijaniu swoich biznesów, podczas gdy my zajmiemy się wszelkimi aspektami prawnymi ich działalności.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej współpracy, która obejmuje klientów z krajów niemieckojęzycznych i Beneluksu, co świadczy o naszym globalnym zasięgu i zdolności do dostosowania się do różnorodnych wymogów prawnych.

Naszymi założycielami są Marek Szczotka i Dominik Szczygieł, którzy jako starsi partnerzy wnoszą swoje bogate doświadczenie i pasję do prawa, co jest fundamentem naszej kancelarii. Choć nie posiadamy sformułowanej misji w tradycyjnym sensie, nasze działania każdego dnia odzwierciedlają dążenie do zapewnienia naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

W MSDS Legal Szczotka Szczygieł rozumiemy, że zaufanie i profesjonalizm to kluczowe wartości w relacjach z klientami. Dlatego też podchodzimy do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem, dbając o to, by nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej wiedzy i doświadczeniu.

MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł S.K.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Prawnik Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł S.K.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł S.K.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł S.K.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław
  5. Bydgoszcz
  6. Czechowice-Dziedzice
  7. Gdańsk
  8. Kraków
  9. Częstochowa
  10. Kęty

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł S.K.A. - oferty archiwalne

  • PRAWNIK - ASYSTENT RADCY PRAWNEGO/ADWOKATA

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Kancelaria radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł SKA w Bielsku-Białej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko prawnika – asystenta radcy prawnego/adwokata.

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie projektów opinii oraz wyjaśnień,
      • przygotowywanie i weryfikacja zapisów projektów umów,
      • przygotowywanie projektów odpowiedzi na bieżące zapytania klientów,
      • przygotowywanie projektów pism procesowych,
      • reprezentacja w postępowaniach sądowych (substytucje sądowe).

      Wymagania

      • ukończone uniwersyteckie stacjonarne studia prawnicze (ewentualnie status studenta V rok prawa),
      • znajomość zagadnień z co najmniej dwóch z podanych dziedzin prawa: cywilne, upadłościowe i restrukturyzacyjne, gospodarcze, podatkowe, pracy, administracyjne, windykacji należności,
      • komunikatywność,
      • znajomość języka angielskiego,
      • mile widziana znajomość innego języka obcego,
      • prawo jazdy.

      Oferujemy

      • stabilne godziny pracy,
      • możliwość wszechstronnego rozwoju w młodym i dynamicznym zespole,
      • możliwość sprawowania patronatu w ramach odbywanej aplikacji,
      • pracę w wyjątkowych, historycznych i designerskich przestrzeniach, w sercu przemysłowym regionu.
  • Prawnik - Aplikant radcowski/Aplikant adwokacki

    • Działalność Kancelarii koncentruje się na wszechstronnej obsłudze każdego Klienta.

      Świadczone przez nas usługi obejmują szereg specjalizacji, a także bieżącą obsługę prawną i podatkową.

      Kancelaria poszukuje pracownika na stanowisku:

      Prawnik - Aplikant radcowski/Aplikant adwokacki.

      • Przygotowywanie projektów opinii oraz wyjaśnień;

      • Przygotowywanie i weryfikacja zapisów projektów umów;

      • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania bieżące;

      • Przygotowywanie projektów pism procesowych;

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe prawnicze;

      • Odbywanie aplikacji adwokackiej lub radcowskiej nie jest konieczne, będzie jednak dodatkowym atutem;
      • Komunikatywność;

      • Znajomość języka angielskiego;

      • Prawo jazdy;

      Mile widziane:

      • Znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, administracyjnego, windykacji należności;
      • Znajomość innego języka obcego;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie;
      • Możliwość sprawowania patronatu w ramach odbywanej aplikacji;
      • Częściowe pokrycie kosztów aplikacji;
      • Stabilne godziny pracy;
      • Pracę w doświadczonym, młodym i dynamicznym zespole;
      • Grupowe ubezpieczenie na życie;
      • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne;
      • Dofinansowanie kursów językowych i studiów podyplomowych oraz refundację szkoleń specjalistycznych;
  • SPECJALISTA DS. PODATKOWYCH

    • praca zdalna
    • Kancelaria MSDS LEGAL Szczotka Szczygieł Sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko specjalista ds. podatkowych.

      Możliwa forma pracy zdalnej z utrzymaniem bieżącego zdalnego kontaktu z biurem i mentorem.

      Forma zatrudnienia - wg indywidualnych preferencji kandydata.

      • przygotowywanie projektów opinii oraz wyjaśnień w sprawach podatkowych,
      • przygotowywanie projektów zapytań o interpretację indywidualną,
      • weryfikacja zapisów umów pod kątem skutków podatkowych,
      • doradztwo w zakresie schematów podatkowych (MDR),
      • pomoc w zakresie przygotowywania dokumentacji podatkowej cen transferowych.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: prawo, ekonomia lub rachunkowość (ewentualnie student V roku),
      • pogłębione zainteresowanie prawem podatkowym,
      • doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacji z zakresu prawa podatkowego,
      • doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego (w tym praca w Krajowej Informacji Skarbowej) i/lub rozpoczęty proces uzyskiwania uprawnień doradcy podatkowego nie są konieczne, będą jednak dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
      • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
      • dofinansowanie szkoleń specjalistycznych.

Pracodawcy w Bielsku-Białej