Czy to Twoja firma?

STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ praca

Lubin

Od ponad dwóch dekad Stowarzyszenie "Dać Nadzieję" stawia sobie za cel wprowadzanie światła i optymizmu w życie osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin. Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku w Lubinie, gdzie zrodziła się wizja organizacji, która by wspierała te społeczności poprzez szeroko pojętą pomoc społeczną i działalność charytatywną.

Nasze działania skupiają się na integracji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Przez lata wypracowaliśmy model wsparcia, który obejmuje specjalistyczne warsztaty terapii zajęciowej, które nie tylko rozwijają umiejętności naszych podopiecznych, ale również dają im przestrzeń do wyrażania siebie i nawiązywania relacji. Zajęcia te są fundamentem naszej pracy, a ich sukces jest widoczny w uśmiechach i postępach uczestników.

Jesteśmy także przewodnikiem na drodze do aktywizacji zawodowej. Organizujemy kursy i szkolenia, które podnoszą kwalifikacje i otwierają drzwi do nowych możliwości zatrudnienia. Nasze działania nie ograniczają się jednak tylko do edukacji – staramy się również wyposażać w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny oraz udzielać wsparcia finansowego poprzez zapomogi i refundacje.

Współpraca z innymi organizacjami oraz instytucjami publicznymi jest dla nas kluczowa. Dzięki niej możemy skuteczniej działać na rzecz dobra naszych podopiecznych, a także szerzyć świadomość na temat wyzwań, z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne.

Nasze imprezy rekreacyjno-sportowe to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale również moment, w którym nasi członkowie mogą poczuć radość z bycia częścią wspólnoty. Promujemy zdrowy styl życia i włączamy w to wszystkich, niezależnie od ograniczeń fizycznych.

W Stowarzyszeniu "Dać Nadzieję" wierzymy, że każdy ma prawo do pełnego i szczęśliwego życia. Nasza praca to nie tylko usługi, które oferujemy, ale przede wszystkim pasja i zaangażowanie w budowanie lepszego świata dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej misji – razem możemy sprawić, że nadzieja stanie się rzeczywistością.

STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ

Praca alert - powiadomienia

Praca STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Wygasa

Mapa STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ

Siedziba główna

STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ - oferty archiwalne

  • Pracownik porządkowy 1/4 etatu

    STOWARZYSZENIE DAĆ NADZIEJĘ
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      porządkowanie pomieszczeń biurowych, korytarza, toalet, klatek wejściowych, mycie okien, praca od pon. do pt. w godz. popołudniowych po godz. 15:30, 2 godz. dziennie
      Praca w Stowarzyszeniu "Dać Nadzieję"

      Wymagania

      • Inne wymagania: obowiązkowość, skrupulatność, dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 752,5 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubinie