Czy to Twoja firma?

FUNDACJA RODZINNY GDAŃSK praca

Gdańsk
FUNDACJA RODZINNY GDAŃSK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy FUNDACJA RODZINNY GDAŃSK

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA RODZINNY GDAŃSK

  • Wychowawca-opiekun

    FUNDACJA RODZINNY GDAŃSK
    • Malbork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

FUNDACJA RODZINNY GDAŃSK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FUNDACJA RODZINNY GDAŃSK - oferty archiwalne

  • Wychowawca/opiekun

    • Malbork
    • Zakres obowiązków

      Bezpośrednia opieka i pełna odpowiedzialność za dzieci przypisane we wszystkich obszarach życia. Obowiązek do rzetelnej i twórczej pracy z dziećmi i młodzieżą oraz tworzenia z nimi indywidualnych więzi. Uczestnictwo w zebraniach społeczności i kadry pedagogicznej oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika, specjalizacja: opiek.-wych., resocjalizacyjna, ogólna, nauki o rodzinie, społeczna
      • Inne wymagania: umiejętność nawiązywania trwałych więzi z wychowankami, kreatywność, twórczość, posiadanie własnych zainteresowań Praca w godz. 7-15, 9-21, 14-21, 21-9

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 2 800 zł / mies.
    • Nowy Dwór Gdański

      sprawowanie bezpośredniej opieki i pełnej odpowiedzialności we wszystkich obszarach życia dziecka

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe o kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub pedagogika resocjalizacyjna lub nauki o rodzinie lub psychologia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+ do uzgodnienia

Pracodawcy w Gdańsku