Hays Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Hays Poland sp. z o.o. opinie i informacje

Warszawa

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.


Opinie pracowników o firmie Hays Poland sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Hays Poland sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Hays Poland sp. z o.o. (3)

4

Na podstawie 24 oceny z Google.

Jędrzej Polaczek

Jędrzej Polaczek

Proces pośredniczenia między pracownikiem a przyszłym pracodawcą bez zarzutu. Pierwszy problemy pojawiły się w wersji CV wysłanej do przyszłego pracodawcy. Wiele aspektów mojego doświadczenia była mocno "podkolorowana" np. rozpocząłem studia doktoranckie, pracodawca otrzymał informację że takie studia już skończyłem. Tego typu kwiatków było na tyle sporo, że wychodziło co chwila w rozmowie z pracodawcą. Drugi problem, znacznie poważniejszy, to wysłanie mojej kandydatury na zupełnie inne stanowisko (zgłaszałem się na deva, wysłano na QA).

Dodano: 3 lata temu

Lignina_997

Lignina_997

Tam właśnie myliśmy oka i praliśmy wykładziny .

Dodano: 8 miesięcy temu

Olga Suchocka

Olga Suchocka

Świetny proces rekrutacyjny przeprowadzony przez Panią Sandrę skutkujący dostaniem oferty. Odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Polecam

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Hays Poland Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci Hays Poland Sp. z o.o. wyrażają pozytywne opinie na temat procesu rekrutacyjnego w firmie, podkreślając jego skuteczność i profesjonalizm. Wspominają, że dzięki doskonale przeprowadzonej rekrutacji przez kompetentnych rekruterów, tacy jak Pani Sandra, kandydaci znajdują odpowiednie stanowiska odpowiadające ich kwalifikacjom. Ta sytuacja może być sygnałem dla potencjalnych kandydatów, iż firma dużą wagę przykłada do dopasowania pracowników do stanowisk, co przekłada się na zawodowe zadowolenie i rozwój osobisty. Współpracownicy wymieniają także pracę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze jako atut, który warto wziąć pod uwagę aplikując do Hays Poland. Pojawiające się pojedyncze uwagi o warunkach pracy mogą być traktowane jako obszary do dalszego rozwoju i ulepszenia, co świadczy o dynamicznym charakterze firmy i otwartości na zmiany. Kandydatom na pracowników może to wróżyć możliwość pracy w środowisku, które stale dąży do doskonałości.

Opinie Hays Poland Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii w internecie, Hays Poland Sp. z o.o. jest postrzegany jako firma, która oferuje szereg korzyści dla swoich pracowników oraz możliwości rozwoju. Firma zdobywa uznanie dzięki dobrym praktykom wewnętrznym i inwestycji w rozwój zawodowy swojego zespołu.

Pozytywne aspekty
  • Możliwość rozwoju i szkoleń: pracownicy doceniają szanse udziału w programach szkoleniowych, co jest wyrazem dbania o rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych.
  • Atrakcyjne benefity: wspomniane przez pracowników korzyści dodatkowe, które firma oferuje, mogą świadczyć o trosce o dobrostan zespołu.
  • Wsparcie zespołu: niektóre opinie podkreślają, że szczególnie nowi pracownicy mogą liczyć na pomoc i wsparcie w trakcie wdrażania się do pracy.
  • Fleksybilne godziny pracy: możliwość wyboru godziny rozpoczęcia pracy wskazuje na elastyczne podejście do planowania czasu pracy.
Hays Poland Sp. z o.o. - podsumowanie opinii

Podsumowując, Hays Poland Sp. z o.o. może być postrzegany jako pracodawca, który stawia na rozwój swoich pracowników oraz oferuje różnorodne benefity. Zespół może liczyć na wsparcie, choć odnotowane zostały sugestie wskazujące na pole do poprawy w kwestii zarządzania i komunikacji. Firma może skorzystać na przyjrzeniu się zgłaszanym uwagom i dalszym doskonaleniu swojej kultury organizacyjnej.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Hays Poland sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 18.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Hays Poland Sp. z o.o.

Pełna nazwa
HAYS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Marszałkowska 126/134 00-008 Warszawa
NIP
5252269193
REGON
015490142
KRS
0000165021
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
26.06.2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Warszawie