Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.12.2023

SPRZEDAWCA - Dział Majsterkowanie

Bricomarche
  • Starachowice, świętokrzyskie pow. starachowicki

Kasjer

Umowa o pracę

Główne obowiązki:
- Obsługa klienta,
- dbanie o towar i ekspozycję,
- zatowarowanie sklepu.

wymagania
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
- Wysoka kultura osobista i otwartość;
- Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość obsługi i zastosowania elektronarzędzi.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „Numena” Sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach przy ul. Radomska 10 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.