Specjalista ds. sprzedaży

ROLNEX
  • Lubartów, lubelskie pow. lubartowski

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma zajmująca się międzynarodową współpracą zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. sprzedaży. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywujące wynagrodzenie. Oczekujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail podany poniżej.

Opis stanowiska:

• aktywnie pozyskiwanie partnerów biznesowych;
• pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami, mając na celu sprzedaż produktów;
• opracowywanie ofert i dokumentacji handlowych;
• koordynowanie procesu sprzedaży;
• samodzielne prowadzenie bieżącej obsługi klienta;
• negocjowanie warunków zamówień klientów i ich realizacja;
• prezentacja i sprzedaż produktów firmy;
• realizacja planów sprzedażowych;
• dokumentowanie planowanych i zrealizowanych działań handlowych oraz pozyskanych informacji o rynku i klientach;
• dbanie o stałe relacje handlowe;
• nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
• analiza i monitorowanie rynku
• identyfikacja potencjalnych możliwości sprzedaży;
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w sprzedaży części rolniczych
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (WF-MAG );
• zdolności negocjacyjne;
• znajomość części rolniczych
• umiejętność negocjacji handlowych;
• umiejętności aktywnego słuchania, badania i identyfikowania potrzeb klientów;
• czynne prawo jazdy kat. B;
• wysoka motywacja i zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów;
• wysoka kultura osobista;
• komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi;
• zaangażowanie i dyspozycyjność.

Oferujemy

• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
• konkurencyjne wynagrodzenie;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• motywacyjny system wynagradzania;
• samodzielność w działaniu;
• przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
• umowę o pracę.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)