Doradca ds. Nieruchomości

Nice House Nieruchomości
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Nice House Nieruchomości to prężnie rozwijająca się agencja nieruchomości którą tworzy zespół ludzi z ponad 10 letnim doświadczeniem, ale przede wszystkim pasją do nieruchomości i ciągłą chęcią do rozwijania swoich kompetencji.
Stawiamy na najwyższą jakoś obsługi oraz indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania marketingowe. Zależy nam na długotrwałej współpracy pełnej sukcesów. Jeżeli uważasz, że ta praca jest dla Ciebie, prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie ofert nieruchomości
• przygotowywanie ofert nieruchomości
• praca przed komputerem jak również w terenie
• przygotowywanie dokumentacji do transakcji
• koordynacja procesu sprzedaży
• bezpośredni kontakt z klientami i ich obsługa
• dobór i prezentacja odpowiednich ofert do profilu klienta
• utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami
• współpraca z zespołem w trakcie realizacji zadań
• zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta
• monitorowanie trendów rynkowych i wdrażanie ich w środowisku firmy.
Od kandydatów oczekujemy:
• łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów i budowania relacji z klientem
• wysokiej kultury osobistej, odpowiedzialności, przestrzegania standardów zawodowych pośrednika
• samodyscyplinę i dobrą organizację pracy własnej
• przedsiębiorczości, ambicji, przebojowości, determinacji w dążeniu do realizacji celów oraz dyspozycyjności i zaangażowania
• samodzielności, umiejętności podejmowania decyzji, zdolności negocjacyjnych i handlowych
• chęć do nauki – /uczymy wszystkiego od podstaw/
• zainteresowania branżą nieruchomości, aranżacją i wykończeniem wnętrz
• silnej motywacji do pracy i realizacji celów
• zdolności do regularnych, codziennych aktywności poza biurem (prezentacje/oględziny nieruchomości w z uwzględnieniem wirtualnych technik oraz wysokiej intensywności kontaktów telefonicznych)
• mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy

• nowoczesne i niezbędne narzędzia pracy: system CRM
• wsparcie marketingowe
• elastyczne godziny pracy i dużą samodzielność
• pełne wdrożenie pod opieką doświadczonego pośrednika-mentora, wsparcie merytoryczne i praktyczne
• szkolenie od podstaw z: rynku nieruchomości, sprzedaży, marketingu, home stagingu, aspektów prawno-podatkowych nieruchomości,
• możliwość odbycia szkoleń organizowanych przez firmę
• coaching w zakresie najnowszych technik sprzedaży
• bardzo dobrą atmosferę w pracy, indywidualne podejście do pracownika
• efektywny model pracy zapewniający stabilne, wysokie zarobki
• bardzo wysoki potencjał sprzedażowy realnie umożliwiający osiąganie ponadprzeciętnych dochodów
• nie korporacyjna, przyjazna i kameralna atmosfera w fajnym zespole
• indywidualny marketing i promocje
• efektywny model zawierania umów ekskluzywnych
• szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą
FORMA ZATRUDNIENIA:
• B2B, umowa o współpracę w oparciu o wysokie stawki z podziałem na: bieżące wynagrodzenie zadaniowe, wynagrodzenie prowizyjne (sprzedaż nieruchomości)
• podstawa na start-3 miesiące+ prowizja
• bonusy finansowe
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)