Specjalista ds. rekrutacji z językiem rosyjskim

Tremwork
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

- wsparcie Pracowników w pracy i aklimatyzacji
- realizacja procesów rekrutacyjnych (rekrutacja pracowników z Ukrainy zarówno z rynku polskiego jak i ukraińskiego)
- zapewnieniu przepływu informacji pomiędzy Pracownikami - Klientem – Centralą
- koordynację przyjazdów pracowników, mieszkań pracowniczych
- budowanie długofalowych relacji z pracownikami
planowanie pracy, zarządzanie absencją i rotacją pracowników

Wymagania

- biegła znajomość języka rosyjskiego;
- mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy
- znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku cudzoziemców)
- prawa jazdy kat. B.
- znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia cudzoziemców na terenie Polski
- umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie,

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie miesięczne I atrakcyjne premie uzależnione od wyników
- pracę w przyjaznym zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)