Specjalista ds. projektowania i sprzedaży

Abakon Sp. zo.o. Spółka Komandytowa
  • Kraków, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma budowlana Abakon od szesnastu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na całym Śląsku, w Małopolsce, na Dolnym Śląsku, woj. Łódzkim i Mazowieckim.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do działu handlowego.

Miejsce pracy: Kraków

Jeśli:

- jesteś w trakcie studiów zaocznych
- interesujesz się budownictwem, architekturą
- znasz podstawy Auto Cada
- przede wszystkim liczy się dla Ciebie zdobycie cennego doświadczenia w renomowanej firmie
- chcesz się uczyć, rozwijać, realizować swoje pasje
- jesteś nastawiony na sukces
- liczy się dla Ciebie dobra atmosfera w pracy
- masz pomysł na siebie i swoje życie

Ta oferta jest dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować?

Potrzebujemy osoby, która wsparłaby nasz dział handlowy w różnych zadaniach:
- opracowywanie przedmiarów w oparciu o dokumentację projektową
- sporządzanie ofert szczegółowych i wstępnych
- współudział w opracowaniach projektów architektonicznych
- ustalanie i uzgadnianie zmian projektowych
- uczestniczenie w spotkaniach handlowych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- elastyczne godziny pracy
- ciekawą ścieżkę rozwoju
- pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu na każdym kroku
- możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach podnoszących umiejętności i kwalifikacje

Osoby zainteresowane bardzo proszę o podesłanie CV.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABAKON Sp. z o.o. spółka komandytowa (ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała ), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABAKON Sp. z o.o. spółka komandytowa w Bielsku-Białej również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."
Dodana
Wygasa (za 5 dni)