Praca dla Programisty PHP

DONE
  • Łódź, łódzkie

Informatyk

Umowa o pracę

Poszukujemy programistów webaplikacji - możliwość pracy na etacie/ nie pełnym etacie lub odbycia stażu.
Zapewniamy co dzień garść nowych wyzwań i możliwość rozwoju w profesjonalnym zespole :)

Done. Creative e-solutions tworzy od ponad 10 lat webaplikacje „szyte na miarę".

Wdrożyliśmy rozwiązania internetowe m.in. dla : Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, BPH TFI, ING, Polimexu, Pepsi, Yamaha. Do naszego zespołu poszukujemy programisty PHP do tworzenia ciekawych i ambitnych rozwiązań internetowych.

Poszukujemy osób chcących się rozwijać w świetnym zespole i podejmujących wyzwania.

Opis stanowiska:

Tworzenie aplikacji PHP (obiektowo z wykorzystaniem frameworków),
Praca w zespole z wykorzystaniem narzędzi pracy grupowej,
Projektowanie aplikacji (logiki/ baz danych),
Wdrażanie rozwiązań.

Wymagania

Znajomość programowania obiektowego,
Znajomość baz danych: MySQL i/lub PostgreSQL,
Praca nad nieszablonowymi aplikacjami on-line,
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
Chęć podejmowania nowych wyzwań,
Otwarcie na nowe technologie.

Mile widziane:

Praktyczna umiejętność programowania w języku PHP (inne mile widziane :)
Umiejętność spojrzenia na projekt z perspektywy klienta,
Wiedza z zakresu webusability.

Oferujemy

Możliwość pracy na etacie (możliwe też zlecenie, staż) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Pracę w młodym i doświadczonym zespole,
Garść nowych wyzwań informatycznych każdego dnia,
Miłą atmosferę w pracy.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)