Poszukujemy Florysty/ Florystki

Kwiaciarnia Płock
  • Płock, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Pilnie poszukujemy Florystki/Florysty

Ogólny opis stanowiska pracy:
-energiczna obsługa klienta( "z uśmiechem" i cierpliwością)
-przygotowywanie towaru do sprzedaży, dbanie o atrakcyjną ekspozycję towaru w sklepie
-dbanie o kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
-czuwanie nad czystością i estetyką miejsca pracy

WYMAGANE cechy, umiejętności i kwalifikacje:
-pozytywne nastawienie do kwiatów, ludzi i pracy
-zawód florysta/bukieciarz i/lub doświadczenie w zawodzie i/lub posiadanie zdolności plastycznych - gotowość do podjęcia się pracy w trybie natychmiastowym
-umiejętność organizacji pracy
-umiejętność pracy pod presją czasu
-dyspozycyjność
-wysoce rozwinięte zdolności interpersonalne (praca w zespole+praca z klientem)
-kultura osobista-odrobina pokory (zarówno względem kontaktu z klientem, jak i zespołem)

OFERUJEMY
-pracę w pełnym wymiarze godzin
-stabilne zatrudnienie
-możliwość podjęcia się pracy "od zaraz"
-pracę w przyjaznym klientom i pracownikom miejscu
-wciąż nowe wyzwania: )

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres: @
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)