Pracownik działu eksportu art.spożywczych

FLESCH POLSKA sp.z o.o.
  • Nadarzyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Handlowiec

Umowa o pracę

Duża hurtownia spożywcza zatrudni osobę z doświadczeniem do działu eksportu artykułów spożywczych.
Zadania:
• Sprzedaż produktów,
• Utrzymywanie stałych relacji z Klientami,
• Realizowanie planów sprzedaży,
• Przygotowywanie kontraktów handlowych,

Nasze wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Min. rok doświadczenia zawodowego w branży spożywczejj lub pokrewnej na stanowisku Specjalista ds. eksportu,
• Znajomość j. angielskiego w stopniu biegłym,
• Mile widziana znajomość drugiego języka- stopień komunikatywny,
• Wiedza z zakresu handlu zagranicznego,
• Prawo jazdy kat. B.
• Aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia,
• Komunikatywność,

Oferujemy

• Umowę o pracę,
• Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : @
lub kontakt telefoniczny:
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)